İşe Alma ve Yerleştirme

Oncotech Medikal Sistemleri İnsan Kaynakları olarak işe alma ve yerleştirmede temel politikamız hiçbir ayrım yapmadan pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip kişilere eşit fırsatlar sunmak ve gelişim olanağı sağlamaktır.

Açık pozisyonlar kariyer siteleri üzerinden gelen başvurular, mevcut çalışanlar arasından terfi veya rotasyon, referans ve öneri yoluyla veya cv arşivi kullanılarak doldurulur. Herhangi bir pozisyon için ihtiyaç oluştuğunda öncelikli olarak aday havuzunda olan başvurular, iş gereklerine göre değerlendirilir. İnsan Kaynakları departmanımız tarafından ilgili adaylarla irtibata geçilerek işe alım prosedürleri uygulamaya geçilir.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Staj Programı

Oncotech Medikal Sistemleri geleceğe yönelik aday kaynağı sağlamayı ve departmanların stajyer ihtiyacını karşılamayı amaçlayan bir stajyer yerleştirme programı uygulanır.

Meslek Liseli ve Üniversiteli öğrencileri kapsayan Staj Programımıza zorunlu ya da gönüllü olarak staj yapmak isteyen stajyerler başvurabilmektedir. Başvurular, departmanların taleplerine göre değerlendirildikten sonra belirlenen öğrenciler ile birebir ya da grup mülakatları gerçekleştirilmekte ve olumlu değerlendirilen adaylar staj programına dâhil edilmektedirler.