Teknik Servis

Cihazlarımızın çalışma sürelerinin maksimum seviyede tutulması sertifikalı uzman ekibimizin garantisi altındadır. Uluslararası standartlarda, ulusal ve uluslararası makine ekipmanlarının bakım ve onarım, mekanik ve dözimetrik testleri ve kalite kontrolleri uzman ve deneyimli ekibimizce sağlanmaktadır.
Oncotech Teknik Servis hizmeti, Türkiye’de hızla büyümekte olan sağlık sektörüne paralel olarak artan cihaz sayısına uygun servis ağını ve servis veren personel sayısını büyüterek, dinamik bir servis yapısı oluşturmuştur. Oncotech, destek verdiği sistemlerin maksimum uptime (çalışırlık) sürelerinde doğru ve kaliteli uygulamalar için, amatör ruh ve profesyonel disiplini harmanlamayı ilke edinmiştir.
Oncotech uluslararası hizmet platformunu oluşturmuş, Radyoterapi sektörünün öncü firmalarından olan USA menşeli en geniş servis ağına sahip olan Oncology Service International (OSI) firması ile işbirliği içindedir. OSI 20 yılı aşkın tecrübesi ile başardığı servis ağı sayesinde tüm dünyada teknik destek ve yedek parça hizmeti vermektedir
Oncotech uluslararası organizasyonunda linac sertifikalı eğitim programı farkı sunmaktadır. Hastane personelleri için gerek kendi cihazlarında gerekse yurtiçi ve USA Acceletronics işbirliği ile yurt dışı eğitim sahasında sertifikasyon programları sağlanmaktadır. Acceltronics tecrübeli eğitim kadrosuyla çoklu sistemler için geniş servis ağı eğitimleri sağlayabilen USA menşeli bir firmadır.
Sağlık sektöründe sürekliliğin bilincinde olan firmamız, sorunları ortaya çıkmadan giderebilmek için eğitimli ve üretici firmalardan sertifikalı uzman mühendis kadrosu ile cihaz başında koruyucu bakım hizmetlerine ara vermeden ve sektöründe lider konumunda devam etmektedir.
Oncotech olarak sertifikalı uzman mühendislerimiz ile;
  • Kapsamlı bakım ve onarım hizmeti sağlanır.
  • Yazılım ve güncelleme çözümleri sunar.
  • Arıza durumunda hızlı müdahale sağlanır, gerektiğinde uygulama desteği verilir.
  • Çağrı merkezi sayesinde sürekli ulaşılabilirlik mümkündür.